неділя, 22 березня 2020 р.

Онлайн уроки 25.03.2020
Математика
8.55 - 9.40
Тема. Порівняння задач на пропорційне ділення.  Письмове ділення з остачею на круглі числа.
Мета
Удосконалювати вміння учнів розв'язувати, складати і порівнювати задачі на пропорційне ділення; закріплювати вміння ділити з остачею трицифрові числа на двоцифрові круглі числа; вправляти у знаходженні значень виразів на кілька дій.
Хід уроку

І. Контроль, корекція та закріплення знань.

1. Перевірка домашнього завдання онлайн тест
II. Розвиток математичних знань.
1. Розв'язування і порівняння задач на пропорційне ділення.
с.
141 № 887(1,2)
2.  Ділення з остачею (№ 885).
554 : 60 = 9 (ост. 14)                 112 : 40 = 2 (ост. 32)
610 : 70 =8 (ост. 50)                  125 : 50 = 2 (ост. 25)
3. Обчислення значень виразів (№ 886).
(Відповідь: 7 420 009; 5100; 47 625; 24.)
4. Розв'язування рівнянь (№ 888).
(Відповідь: х = 320; х = 11200; х = 7.)
ІІІ Домашнє завдання 
с. 142 № 891, 892

Навчання грамоти
11.00-11.35

Тема. Читаю і розповідаю. Вправи для розвитку навички читання. Загадка. Л.Голота "Хто в хатці живе?"
Мета. Удосконалювати навичку читання; розвивати вміння відгадувати загадки, відповідати на запитання за змістом прочитаного; виховувати інтерес до природи, спостережливість.
Хід уроку
1. Вчитель:
- Ви вже вивчили всі букви, навчилися читати. Тепер можете самостійно прочитати вірші, загадки, оповідання, казки.
2. Робота за букварем (с. 72). Робота над загадкою.
- Читання і відгадування загадки.
- Словникова робота: теремок (хатинка), власник (той, кому належить хатка).
3. Робота над віршем "Хто в хатці живе?"
- Словникова робота: стріха (солом'яна чи очеретяна покрівля).
- Прочитайте вірш. Про кого в ньому йдеться?
- Де відбувалися події?
- Кого помітила дівчинка?
- Що її зацікавило?
4. Робота за малюнком (с.73)
- Складіть розповідь за малюнком.
- Дайте відповідь на питання.
- Вивчить закличку разом із Щебетунчиком.
5. Перегляньте українську народну казку
 " Івасик-Телесик"відео
- Чому вчить казка?






Немає коментарів:

Дописати коментар