неділя, 22 березня 2020 р.

Онлайн уроки 24.03.2020

Навчання грамоти
8.00 - 9.30

Тема. Читаю і розповідаю. Алфавіт. Опрацювання вірша. Удосконалення вміння писати вивчені букви, слова і речення з ними.
Мета. Ознайомити учнів з українським алфавітом, засвоїти алфавітні назви букв; удосконалювати навичку читання, інтерес до читання; пригадати і закріпити письмо вивчених букв, слів і речень з ними.

Хід уроку

1. Гра "Утвори слово"


Складіть речення з одним із утворених слів.
Повтори правило! Апостроф пишеться перед буквами "Я","Ю", "Є", "Ї" після букв "Б","П","В","М","Ф" та "Р".

2. Спробуй виконати звуковий аналіз слів:

3. Словникова робота
Запам'ятайте, що зазначені слова означають одне і те саме, вони є близькими за значенням. 
АЛФАВІТ=АБЕТКА=АЗБУКА

4. Робота за сторінкою букваря с.70
- Які букви подано в алфавіті?
- Що пишуть під кожною буквою?
- Давайте прочитаємо назву кожної букви разом.
- Прочитайте текст.

5. Відпочинь та проспівай пісеньку про абетку відео
6. Робота над віршем с.71
Прочитайте вірш з батьками, дайте відповіді на запитання:
- Коли відбувались події?
- Що робили букви?
- До кого вони вирішили звернутись по допомогу?
- Чому передумали шукати кішку?
*Спробуйте придумати продовження пригоди, описаної у вірші.

7. Повтори написання рукописних літер відео
8. Практична робота.
Пропиши у зошиті слова та речення з вивченими буквами.


Математика
 10.00-10.40

Тема. Письмове ділення трицифрових чисел на круглі двоцифрові числа з остачею.
Мета. Ознайомити учнів із письмовим діленням трицифрових чисел на круглі десятки з остачею; закріплювати вміння розв'язувати задачі на пропорційне ділення; удосконалювати вміння розв'язувати рівняння.

Хід уроку

1. Перевірка домашнього завдання.
а) Пояснити розв'язання задачі № 874.
Розв'язання: 
1) 40 ∙ З = 120 (л) — поглинають води 3 берези;
2) 760 - 120 = 640 (л) — поглинають 2 евкаліпти;
3) 640 : 2 = 320 (л) — поглинає 1 евкаліпт за добу.

б) Знайти, скільки літрів води поглинають за добу 5 евкаліптів і 10 беріз разом.
(Відповідь: 320 ∙ 5 + 40 ∙ 10 = 2000 (л).)

в) Із завдання № 875 перевірити вирази та їх значення з остачею.
32 : 5 = 6 (ост. 2)       40 : 12 = 3 (ост. 4)
70 : 8 = 8 (ост. 6)       72 : 30 =2 (ост. 12)

2. Вивчення нового матеріалу.

Пояснення вчителя.
— Поділіть усно 260 на 50. (260 не ділиться на 50 без остачі.) Знайдіть найближче число до 260, яке ділиться на 50. (250) 250 : 50 = 5, тому 260 : 50 = 5 (ост. 10).
Поділимо 285 на 30 усно другим способом. Знаходимо частку послідовним діленням на 10 і 3:
285 : 30 = 285 : (10 ∙ 3) = 285 : 10 : 3 = 9 (ост. 15).
285 поділити на 10 буде 28 (остачу не знаходимо, але пам'ятаємо, що вона повинна бути меншою від 10). 28 : 3. Частка 9. Дізнаємося, скільки поділили. 30 ∙ 9 = 270. Знайдемо остачу: 285 - 270 = 15.

3. Первинне закріплення вивченого. 
Робота за підручником с.140
Виконай ділення з остачею за № 876,877.

4. Розв'язування задач  с.141 №880,881
   а) Задача № 880.
(Відповідь: 24 год, 36 год.)
б) Задача № 881.
Учні приходять до висновку, що спочатку потрібно перевести одиниці вимірювання маси в центнери.
22 т 5 ц = 225 ц;                    2 т 5 ц = 25 ц
(Розв'язання: 225 : 25 = 9 (р.).
(Відповідь: автомобіль має зробити 9 рейсів.)

5. Домашнє завдання с.141 №883,884
Підготовка до ДПА (посилання)



Немає коментарів:

Дописати коментар